Czy polityka powinna byc bardziej liberalna?

Czy polityka powinna byc bardziej liberalna?

Sie 21

Czy polityka powinna byc bardziej liberalna?

Jimmy Carter przekonany Menachem Begin, przywódca Izraela i Anwar Sadat el prezydent Egiptu, aby zaakceptować rozmów pokojowych w Camp David. Po negocjacjach z Francji, Jefferson przekonać Kongres do nabycia następnie Terytorium Luizjany, zwiększając wielkość kraju ogromnie. Reagan powodzeniem wynegocjowała redukcję rakiet jądrowych z Gorbaczowem, szefa rządu radzieckiego.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Są to przykłady tego, co można osiągnąć, gdy dyplomacja nasi przywódcy rozumieją, że siła musi być ostatecznością.

6. wzory do naśladowania w życiu osobistym. To prawda, nowoczesne kampanie polityczne mają tendencję do powietrza brudy i zapobiec skandal ładunkiem kandydatów z osiągnięciem prezydencji (wyjątek: Bill Clinton, oczywiście). Kto może zakwestionować wzorowe życie [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] Eisenhowera, George Washington i Harry Truman! My odpuszczamy peccadilloes; rozumiemy ludzką słabość. Podziwiamy i szczerość spowiedzi publicznej, jak to miało miejsce w przypadku nowego gubernatora Nowego Jorku, który nie miał skrupułów w odpowietrzania swoje sprawy podczas swojej pierwszej konferencji prasowej.

Czy polityka powinna byc bardziej liberalna?

Jednak chcielibyśmy wybiera Nixon Obecnie mistrzem manipulacji lub Lyndon Johnson, smutna wyglądających Ustawodawca z Teksasu? Będziemy wybierać Woodrow Wilson, baptystów kaznodzieja, który jednak pchane przez Kongres cennych przepisów, takich jak utworzenie Rezerwy Federalnej? On niestety nie udało się przekonać resztę świata, aby stworzyć Ligę Narodów.

Prawdopodobnie nie, generując jeszcze pytanie: Co sprawia, że ??wielki prezydent?

7. Honest przebiegłości. Nie chcemy łatwowierny prezydenta (Jimmy Carter?), A nie chcemy złośliwego prezydenta, który leży na Amerykanów. Musimy inteligentnego człowieka, który wie, kiedy nie ujawniać prawdy – w ten sposób chroniąc niewinnych ludzi lub istotnych i poufnych negocjacji – a kiedy przyjść czyste.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu