Czy obecna polityka PiS-u doprowadzi do wczesniejszych wyborow?

Czy obecna polityka PiS-u doprowadzi do wczesniejszych wyborow?

Paź 14

Czy obecna polityka PiS-u doprowadzi do wczesniejszych wyborow?

Dziecko Dyscyplina jest podstawą tworzenia szczęśliwego, zdrowego domu, ale większość rodziców nie zna różnicy pomiędzy dyscypliną i karą. Czym jest dyscyplina i czym różni się od kary?

Najpierw rzućmy okiem na karę, ponieważ to, co większość rodziców używać w domu. Kara obejmuje obwinianie, zawstydzanie, krzyki, bicie, bicie, ranting i opowiadania w celu zgodnego dzieckiem.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Mimo, że te techniki mogą tymczasowo zatrzymać dziecko w jego utworów, nie uczą go, jak podejmować dobre decyzje, czuć się dobrze o sobie lub rosną do moralnej człowieka.

Z drugiej strony, kara wychowawcza jest o kierowanie dziecku dokonywać zdrowych wyborów na własną rękę. Takie techniki nauczyć dziecko, aby czuć się dobrze o sobie. Dziecko, które czuje się dobrze o sobie ma szacunku dla innych. Prowadzi to do współczucia, które jest kompas moralny człowieka.

Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych wskazówek, dyscyplina dziecko dla rodziców:

Czy obecna polityka PiS-u doprowadzi do wczesniejszych wyborow?

Pamiętaj, że dyscyplina wymaga czasu, myśli, miłości, współczucia i kreatywności. Gdy dziecko zachowuje się w sposób, który jest nieodpowiedni lub złośliwy, weź głęboki oddech. [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] Przypomnij sobie, że stare techniki, takie jak winy, wstydu i kary nie produkują ludzi, którzy dbają o jak inni czują i myślą.

Przypomnij sobie, że dyscyplina jest o nauczaniu. Dzieci nie przychodzą na świat, wiedząc, jak się dogadać z innymi lub zachowywać się w odpowiedni sposób. Aby nauczyć się tych umiejętności, dzieci muszą być prowadzone przez troskliwych dorosłych, którzy dawać przykład

i trochę czasu, aby je poprowadzi.

Kiedy dziecko sprawia, że ??złym wyborem, o tym mówić. Pomóż mu rozpoznać, jak jego wybory prowadzą do pewnych konsekwencji. Pomagają mu w wymyślanie różnych wyborów, które mają szacunku dla uczuć i cudzych granic i prowadzić do lepszych wyników dla wszystkich

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu