Czy ostatnie wydarzenia zwiazane z imigrantami doprowadza do powrotu polityki autorytarnej?

Czy ostatnie wydarzenia zwiazane z imigrantami doprowadza do powrotu polityki autorytarnej?

Lip 27

Czy ostatnie wydarzenia zwiazane z imigrantami doprowadza do powrotu polityki autorytarnej? Leżąc w Kongresie, Nixon i, ponownie, Clinton, prowadzi do impeachmentu. Okłamuje obywateli amerykańskich powoduje nadszarpnięta spuścizny i przewodnictwa. Historia ma sposobu, aby umieścić każdy prezydent w odpowiedniej perspektywie.

8. refleksyjne. Słownik definicji mówi: „odwrócił się na siebie”. Chcemy osobę, która jest w stanie analizować jego / jej własne motywy, emocje, cechy, impulsów, nawyków zarówno dobre i złe, motywacji i pasji.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Odblaskowy prezydent będzie uniknąć urwistych decyzje, które mogą szkodzić kraj, swoją prezydenturę i / lub przyszłych pokoleń. FDR mogą łatwo być plakat do refleksji; wsławił kominku rozmów w radiu (kto dziś słucha obecny prezydent w sobotnim przemówieniu radiowym, daremnym wysiłku od kilku dni przeszłości, kiedy to w dzisiejszych czasach każdy zwraca uwagę na ich BlackBerry, komputer lub telefon komórkowy Wi-Fi?).

Czy ostatnie wydarzenia zwiazane z imigrantami doprowadza do powrotu polityki autorytarnej? [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]

Przeciwieństwem byłoby „impulsywny”. Znowu Nixon wykazała całkowity brak kontroli, kiedy nakazał Watergate romans. Clinton nie mogła utrzymać swoje spodnie zapięte, kiedy spotkał ładną dziewczynę w Białym Domu sanktuarium. Powstały Skandal spowodował nieopisane szkody dla naszego wizerunku na całym świecie.

9. Świadoma Historii. Prezydenta, który ma historyczną wizję, którzy nie nauczyli z wcześniejszych doświadczeń i błędów, będzie powtórzyć tragedii. Nasz obecny prezydent dostał nam zaangażować się w ten bałagan w Iraku, wygodnie zapominając o klęsce w Wietnamie. Ten prezydent również nie chronią nas odpowiednio przed atakami terrorystycznymi, czyli 911, choć jego doradca bezpieczeństwa narodowego miał wystarczająco dużo czasu na podjęcie niezbędnych działań po otrzymaniu ostrzeżenia od agentów FBI. Byliśmy ofiarami kilku ataków zanim 9-11, jeden z nich na World Trade Center sama. Czy nie ma think tank w Waszyngtonie, który analizuje wszystkie możliwe metody ataków, w tym porwaniu odrzutowców komercyjnych? Oczywiście, istnieje; czy doradzał prezydentowi czy ich wnioski są nieistotne. „The Buck zatrzymuje się” to nie tylko ciekawy wyraz; to jest prawdziwym odzwierciedleniem ogromnej odpowiedzialności.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu