Czy warto isc na studia z ekonomii?

Czy warto isc na studia z ekonomii?

Gru 04

Czy warto isc na studia z ekonomii? silna Koziorożca i koniunkcji Jowisza również w Wodniku, zarówno wstecz w fazie drugiej tego wielkiego związku, która oznacza nowy początek życia. To jest zdecydowanie apropos. Węzły rozszerzonej relacji i karmy są znowu w poprzek osi Asc / Dec jak w wykresie prezydenta Wilsona, około 9Ës do 1/7. Silna więź pomiędzy ASC / Dec podkreśla I / you / WE rolę partnerstwa, sojuszu i współpracy.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Prezydent ma 5 planet (jeden z nich władca wykres) plus Węzeł Księżycowy w ciągu 50Ës klastra całej jego 6. / 7. domów. Oto, gdzie człowiek żyje. Jego gra na świecie w dużych i międzynarodowych traktatów dobrze ilustruje. Tak potrafi. Teraz pytanie jest „on?” Wyrok wyników jest perspektywa osobista.

Podobieństw: Spojrzałem statystycznie dla podobieństw w tej ekskluzywnej grupy czterech. Myślałam, że waga będzie silnie reprezentowane ze względu na charakter nagrody: spokój. Oś Ari / lib był słabszy o ogólnych osi liczą, ale z obu prezydentów Wilsona i Cartera z Słońce i Ascendent. Wszyscy czterej prezydenci mieli staży w raku. „ Trzy każdy miał staży w Lew, Panna, Skorpion, Koziorożec, Wodnik i Ryby. Brak oznaczenia są zupełnie nieważne. Całkowita średnia wszystkich pozycjach na znak wynosi 4,5.

W swoich badaniach prezydenckich znalazłem dobre informacje, patrząc na osi migowego. Dominujące i recesywne cechy pojawiły się łatwo. Ponieważ 52 pozycji (13 x 4) należy podzielić [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] przez 6 osi, średni staje 8,7 na oś. Dwie osie duże (14/10), dwa są małe (4/5) i dwa (9) są przeciętne.

14 od osi: Lew / Aq 9 od osi: Vir / Pis 5 od osi: Ari / lib

Czy warto isc na studia z ekonomii?

10 od osi: CAN / Cap 9 od osi: Tau / Sco 4 od osi: Gem / Sag

Wszyscy czterej prezydenci mieli staży w Tau / Sco i Vir / Pis. Trzy z czterech prezydentów miał staży w Leo / AQU i może / Cap.

Patrząc na domy, wszyscy czterej prezydenci mieli staże w 5.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu