Najnowsze wydarzenia ze swiata ekonomii

Najnowsze wydarzenia ze swiata ekonomii

Wrz 16

Najnowsze wydarzenia ze swiata ekonomii

Każdy, kto kiedykolwiek był na rynku od bardzo dawna wie, że najważniejsze numery nie są zysku brutto, ale zysk. Lepiej z $ 5.000 sprzedaży i łącznej sumy 4000 $ zysku netto niż jesteś jeśli zrobisz $ 100,000 sprzedaży, ale tylko $ 3000 w zysku netto. Ta różnica jest marża, a firma stożek śnieg ma wielką marżę zysku ze względu na niski narzut na produkt.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Jaka jest Profit Margin Math?

Działalność stożek śnieg ma ogromne marże, i dlatego, że wielu ludzi, którzy kupują ogolone lodu znaleźć stoiska mogli dokonać ich początkowej inwestycji powrotem w czasie krótszym niż miesiąc … a czasami o wiele szybciej! Dla danego stożka śniegu masz bardzo niski narzut. Papierowy kubek może kosztować 5 centów przy zakupie luzem, serwetki są prawie każdego grosza, natomiast łyżki z tworzywa sztucznego może być półtora centów każdy.

Najnowsze wydarzenia ze swiata ekonomii

Nawet z kosztami syropów dodawanych numery nadal wyglądają bardzo dobrze. Ceny różnią się w zależności od tego, czy dokonać syrop z koncentratu lub kupić go wstępnie mieszane, ale nawet wtedy ceny mogą wahać się od 15-30 centów stożka śniegu w większości. Dodaj to wszystko do góry, a nawet jeśli tylko pobierana dolara za ogolone lodzie i nie miał się sprzedaje, można by jeszcze zrobić 65-70% zysku. Bardzo niewiele firm może powiedzieć.

Wyobraź sobie robi $ 200 z działalności w ciągu kilku godzin, a wiedząc, trzy czwarte, które szło do kieszeni, i to nie licząc się sprzedaje, czy można żądać więcej niż 1 $ za stożka śniegu [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php], lub jeśli znajdziesz dobrą ofertę luzem kupno i zaoszczędzić jeszcze więcej kosztów.

Nie zawsze są sposoby, aby przyciąć numerów, jak również. Można dowiedzieć się dobre produkty sprzedają, znaleźć dobrą sprzedaż i kupić luzem zdjąć obciążenie jeszcze bardziej, a może Twoja lokalizacja pozwala mieć wyższe ceny.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu