Polityka autorytarna a dmeokratyczna

Polityka autorytarna a dmeokratyczna

Gru 08

Polityka autorytarna a dmeokratyczna

10. Dobry sędzia charakteru. Zwycięski kandydat powinien wybrać swojego gabinetu tylko jeden cel na uwadze: najlepszą osobą do tej pracy [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]. Niestety, długi polityczne są wypłacane z potężnymi pozycjach, co powoduje niekiedy w najgorszym kandydatem na to stanowisko.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Powinniśmy wspomnieć obalony sekretarz obrony Rumsfeld prawdopodobnie wybrany przez Bush Sr. pchnąć swój program przed Saddam Husajn?

Jak o Alphonso Jackson, skompromitowanego sekretarza Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod George W. Bush. Albo Warren Harding, który jest znany z korupcji wśród swoich kumpli.

Polityka autorytarna a dmeokratyczna

Jeśli pozycje szafy są pełne niekompetentnych i / lub nieuczciwych funkcjonariuszy, wyniki mogą być katastrofalne dla narodu. Powinniśmy obwiniać rząd federalny do krachu mieszkaniowego? Prawdopodobnie. Powinniśmy winić rząd, tj Prezydentowi do naszej katastrofalnej polityki zagranicznej, polityki prowadzonej przez bardzo inteligentnej pani, która nie wykazała potrzebne kompetencje? Dlaczego pozbyć generał Colin Powell? Czy dlatego, że nie zgadzał się z prezydentem (gasp)?

Urodziłem się wiele lat temu w Genewie, w Szwajcarii, gdzie dowiedziałem się różnych języków, w tym angielski – rodzaj Brit – przed emigracją do Ameryki, gdzie wuj Sam czekał w zasadzce z projektem. I nie był obywatelem, ale to nie miało znaczenia dla rządu, i nagle znalazłem się robi pompki przed szczekanie górę sierżanta. Po upływie 3 lat, ożenił się z piękną meksykańską pani, która przekonała mnie do życia przez kilka lat w swoim kraju, w którym dowiedziałem się dużo o Ameryce Łacińskiej. Żyjemy w Brownsville w Teksasie, gdzie uczę kształcenia specjalnego w miejscowym liceum.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu