Stan biznesu w Polsce

Stan biznesu w Polsce

Lis 13
Stan biznesu w Polsce

Wyobraźmy sobie, że wspaniały zapach gotowanego śniadania unoszący się z kuchni – wita swoich gości jak przychodzą na dół i udać się do sali śniadaniowej, gdzie następnie są witani przez typowe gotowane śniadanie angielskie kiełbasy, jajka, bekon, smażone pomidory , Fasolki smażony plasterek, kawa lub herbata, tosty Marmolada.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Aaa .. Radość prowadzenia dobre stare tradycyjne Bed Śniadanie.

Pamiętam na początku lat [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] 80-tych, coraz mój pierwszy dom. To było 3 pokojowe mieszkanie w Edmonton, Londyn. UK. Były 2 pokoje na parterze, oprócz kuchni. Jeden z tych pokoi wykonane idealną salę śniadaniową oraz drugi wykonany idealną sypialnię. To rzeczywiście dał mi 4 sypialnie, w tym moje własne.

W tym czasie pieniądze były bardzo napięte, jak starałem się dostać inną działalność z ziemi. Ja naprawdę potrzebny jakiś dodatkowy dochód.

Stan biznesu w Polsce

To właśnie wtedy postanowiłem włączyć do mojego domu w łóżku śniadanie, w oparciu o moje bardzo ograniczonej wiedzy o rzeczywistości działa jeden, bo rzeczywiście przebywa w jednym na kilka miesięcy przed zakupem tego domu.

Moja poprzednia właścicielka miała kilka zwykłych ludzi, którzy głównie pracy w Londynie przez 5 dni i wrócić do domu, aby tam, gdzie żyli w weekendy. Będą one następnie powrót w poniedziałek ponownie. To było dość dobre jeśli chodzi o moja gospodyni był zaniepokojony, ponieważ jej dom był jej rękę w weekendy.

Nazwa moja gospodyni była Eileen, a ona była kobieta w jej koniec lat 40-tych, początku lat 50. Jej mąż zmarł niedawno, i to dla niej był to idealny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, aby spłacić hipoteki rachunki. Miałem wiele interesującą rozmowę z różnych gości, którzy jej przy śniadaniu.

Więc postanowiłem zrobić to samo. I reklamowane w oknie lokalnego agenta aktualności i przed długie osób dzwoniło do mnie, aby rzucić okiem na pokoje.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu