Czy celem polityki PiS-u jest zmiana konstytucji na bardziej konserwatywna?

Czy celem polityki PiS-u jest zmiana konstytucji na bardziej konserwatywna?

Lis 23

Czy celem polityki PiS-u jest zmiana konstytucji na bardziej konserwatywna?

• Kluczowy punkt: Przeszłość nie równa przyszłości. Przyjęcie tego jako fakt …

• Stwórz listę tego, co chcesz mieć, osiągnąć, pragnienie, a co sprawia, że ??jesteś szczęśliwy. (Naprawdę) nie to, co sprawia, że ??inni szczęśliwy, ale ty.

• Pobierz listę rzeczy, które mówisz do siebie w sposób regularny, który na pewno efekt przeciwny do zamierzonego, czego naprawdę pragniesz.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Zbadanie tych stwierdzeń i utworzyć nową listę wyciągów upoważniającej. (rzeczywistych) dla ciebie umysłu będzie działać na swoje przekonania i teraz zamierza dać mu prawdę. Należy wiedzieć, że jesteś wyjątkowy, zasługujesz na szczęście i sukces, i że masz możliwość, aby to zrobić.

• Proponuję te oświadczenia, aby potwierdzić w swoim umyśle i sercu … (tylko początek)

• Moja podświadomość jest moim partnerem w sukces

• Następnie ułożyła inny dialog z samym sobą i praktykować je w kółko. Mamy możliwość to zmienić. Jeśli budujemy właściwe pytania poznamy odpowiednie rezultaty.

• Mieć spokojny czas z samym sobą w modlitwie, medytacji, wizualizacji się tam. Poczuj to.

Patrz, to naprawdę nie jest sprowadzają się do tego, co mówimy. Co mówimy do siebie [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]. Dokonać świadomego wysiłku, aby powiedzieć, kim naprawdę jesteś, co naprawdę chcesz stać i osiągnąć i będę cię widzieć na szczycie, gdzie zawsze jest twoja pozycja.

Mogłem iść dalej, ale to będzie Ci zacząć i masz teraz, wiedząc, że to ty, który jest w fotelu kierowcy swojego umysłu. Wzywam was dzisiaj, aby iść do przodu i cieszyć się jazdą.

„Wiedząc innym jest perspektywa, ale znając samego siebie jest oświecony; podbój innych pokazuje siłę, ale podbój samego siebie pokazuje prawdziwą siłę.” Lao Tzu, Daodejing

I zapraszamy do zapoznania się więcej moich artykułów lub wziąć mnie na wolnym 1 lub 2 godziny ofertą konsultacji.Dziękuję i mam wielki dzień !!!

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu