Czy ekonomia naszego kraju pogorszy sie?

Czy ekonomia naszego kraju pogorszy sie?

Lip 24

Czy ekonomia naszego kraju pogorszy sie?

Teraz nie jestem krajowej bogini .. mogę ci powiedzieć! – Głównie dlatego, że jestem człowiekiem. Ale nawet mogę zmienić kilka arkuszy i gotować kilka jajek na śniadanie. Jaja były często w menu, jak moje ograniczone możliwości gotowania wyniosła podstawowego Fry Ups, między innymi takich jak płatki kukurydziane, tosty etc, etc ..[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Teraz, to wraca się trochę, ale teraz [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] wydaje mi się, że to dość mała ilość pracy potrzebnej do uruchomienia BB od domu, kompensowane mi dużo więcej niż mój kredyt hipoteczny, a moje inne koszty utrzymania połączone. Głównie dlatego, że można stosować wyższe ceny Bed Śniadanie, niż powiedzieć, mający zwykłe lokatora.

Chciałbym wyjść w ciągu dnia, koncentrując się na mojej pracy i wrócić do domu w godzinach wieczornych. Ograniczona zawartość dom miałem, zawsze były nadal tam, gdzie zostawiłem je – oraz w ciągu trzech lat i tak, że to zrobił, nie sądzę, nic nigdy nie został skradziony. Może dziwne, papier toaletowy i ręczniki może zaginęły. Ale było warto za te pieniądze można zrobić z prowadzenia własnej BB.

Teraz, zawsze przytoczyć jakąkolwiek wadę, żadnych wskazówek, które wspominam. Ewentualnie może się niektórzy ludzie dzwoni się do pokoju późno w nocy. Najlepiej zawsze ogłaszać swój numer telefonu komórkowego, zamiast numeru domu. Tak naprawdę nie chcą obcy posiadające swój numer domowy, a także z telefonu komórkowego, jest to bardziej wygodne dla Ciebie – plus, zawsze możesz wyłączyć swój telefon komórkowy w nocy, jeśli chcesz.

Mając obcych w domu będzie wiązać się z pewnym ryzykiem. Z lokator może mieć większy dostęp do informacji na temat tej osoby, niż z kimś przebywa na kilka dni BB. Jednak ja prosić każdego gościa za punkt odniesienia, lub jakiejś formy identyfikacji. Oczywiście, ludzie nie zawsze są, którzy mówią, że są.

Ogólnie rzecz biorąc, było to dość przyjemne doświadczenie – Twój dostaniesz bardzo miłych ludzi, którzy po prostu chcą mieć BB na kilka nocy w tygodniu i są gotowi zapłacić duże pieniądze dla tego obiektu.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu