Najwazniejsze wydarzenia w swiecie polityki w 2015 roku.

Najwazniejsze wydarzenia w swiecie polityki w 2015 roku.

Lis 03
Najwazniejsze wydarzenia w swiecie polityki w 2015 roku.

Najpierw patrzę na osobiste potem na wspólności. Są zupełnie różne osoby, ale zestaw umiejętności, które produkowane nagrodę jest widoczny w każdym. Ostatni pokrótce pamiętać połączenia wykresie USA, ponieważ jest zarówno ciekawe i dostępne.

Tylko to, co jest Pokojowa Nagroda Nobla? Szwedzki przemysłowiec i inwentaryzacja Alfred Nobel pozostawił i finansowane pięć nagród Nagrody Nobla po jego śmierci, z których cztery są naukowe lub literackie.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Zgodnie z wolą Nobla, Pokojowa Nagroda ma być przyznawana „osobie, która ma sporządzono najlepiej na rzecz braterstwa między narodami, do zniesienia lub zmniejszenia stałych armii i zwoływania oraz popierania kongresów pokojowych”. Nominacje są przez specjalnie wykwalifikowanych osób do dnia 1 lutego każdego roku. Nagrody mogą być dokonywane w przypadku działań zakończonych, w toku lub które mogą wymagać dużych segmentów czasu do wypełnienia, do tych, którzy są w trakcie albo rozwiązać konflikt lub stworzyć pokój. Obie jednostki i organizacje mogą otrzymać nagrodę, pojedynczo lub w wielokrotności (jedna nagroda dzielona). Jest on przedstawiony 10 grudnia, w rocznicę śmierci Nobla. Począwszy od roku 1901, a od 2009 roku nagroda została przyznana do 97 [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] osób i 20 organizacji. Było 19 lat, w których nie Pokojowa Nagroda została przyznana.

Pierwszy amerykański prezydent (26th), aby wygrać nagrodę Nobla był Theodore Roosevelt w 1906 roku za jego udanej mediacji w wojnie rosyjsko-japońskiej i jego użyteczności publicznej w arbitrażu. Był to człowiek, który jako wojskowy pułkownik prowadził Rough Riders na Kubie w czasie hiszpańskiej wojny amerykańskiej i był asystentem sekretarza marynarki dla USA. W 2001 roku został także wyróżniony Medalem Honoru Kongresu pośmiertnie za swoje działania wojskowe, tylko prezydenta, aby wygrać taki zaszczyt.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu